Wróżby online

Wiele osób zastanawia się i pyta mnie jak odbywa się taka wróżba online? O co można zapytać, jak zadać pytanie, czy rzeczywiście są kładzione karty i czy jest to uczciwe.

Zapewniam, że każda wróżka, która zna karty, stosuje etykę i zna BHP wróżbiarstwa, wykonuje swoje usługi czy stacjonarne czy też online z całkowitym szacunkiem do kwerenta i uczciwością. My nie możemy sobie pozwolić na bycie ignorantami czy też nierzetelne wykonanie naszej pracy – tym bardziej przy usłudze “online”.

Ale czy taka usługa różni się od wróżby na żywo?

Moim zdaniem różnica jest tylko w tym, że się nie widzimy i nie rozmawiamy (w przypadku wróżby e-mail). W przypadku sesji telefonicznych, skype, messenger oczywiście takiej bariery już nie ma – po prostu Ty jesteś u siebie, ja u siebie ale wróżba jest wykonywana dokładnie tak samo jak podczas wizyty osobistej. Nie ma się więc czego obawiać – są kładzione karty (często je z resztą Wam pokazuje i tłumacze ich znaczenia), są wykonywane obliczenia, wyciągane wyrocznie i wszystko inne 🙂

Dla wróżby online przez maila bardzo ważne jest tylko to aby podać: imię oraz swoją datę urodzenia a także imiona i daty urodzenia osób o które chcesz zapytać. Te dane to tzw. nośniki energetyczne, które służą nam do lepszego połączenia się z Toba podczas kładzenia kart. I taka wróżba jest pełnowartościowa i sporządzona z użyciem takich samych technik jak przy wizycie face to face.

Kiedy szukać wróżby online?

Praktycznie zawsze wtedy kiedy tej pomocy potrzebujesz. Możesz utknąć w jakimś problemie i rada z kart będzie dla Ciebie najbardziej obiektywna. Możesz chcieć wskazówki i przesłania anielskiego a może chcesz wiedzieć jak potoczy się dla Ciebie aktualny miesiąc, co czeka Cię w przeciągu roku itp. Czasami jest tak, że nie wiemy dlaczego przytrafiają się nam pewne rzeczy i sytuacje – tarot potrafi je wyjaśnić. A może masz dylemat uczuciowy? To jeden z najczęstszych powodów do odwiedzin wróżki i sięgania po wróżby online.

Podsumowując: w dobie internetu, komunikatorów, połączeń telefonicznych wróżbę online możesz zamówić bezpiecznie, szybko a dodatkowo możesz zobaczyć jak dana wróżka odpowiada, pracuje, śledząc jej portale społecznościowe i media (zobacz KONTAKT). Masz pewność wybierając wróżkę która się nie boi pokazywać swoich umiejętności, że to osoba wiedząca co robi i mająca fach w ręku.

Masz problem i szukasz wróżby online?

Zapraszam do kontaktu!

Gotowe rozkłady możesz zamówić tutaj -> KLIK

Lub możesz skorzystać z poniższego formularza i wysłać do mnie wiadomość!