wróżka

Wróżka

Kim jest współczesna wróżka

Wydawać by się mogło, że w obecnych czasach wróżki, kobiety mające wiedzę o przyszłości, często owiane mgłą tajemnicy i niedostępności, często budzące też strach, są już przeszłością i nie znajdą swojego miejsca…. A jednak jest zupełnie inaczej. Współczesna wróżka ma się świetnie i jest jeszcze bardziej potrzebna niż kiedyś!

Teraz wróżka, oprócz przepowiadania przyszłości, staje się również doradcą duchowym, wsparciem dla osób pytających i niejednokrotnie powiernikiem ich życiowych tajemnic.

wróżka

Bycie wróżką to odpowiedzialność

Wielokrotnie spotykałam się z pytaniami bardzo ciężkimi….. Niechciana ciąża, przemoc w rodzinie, brak pieniędzy na chleb i życie. To nie są pytania, które można potraktować lekko, ogólnie i najnormalniej w świecie zbyć pytającego. Wróżka musi wiedzieć, że czasami jest dla kogoś ostatnią deską ratunku.

Umiejętność doradzenia, używania odpowiednich słów, a także po postu ludzka empatia i współczucie – to podstawy. Ale nie tylko. Dobra wróżka teraz jest również psychologiem a niejednokrotnie musi znać się też na biznesie lub prowadzeniu dużej firmy.

Inne pytania teraz niż kiedyś

Dawniej, z uwagi na życie ale też i codzienne problemy, wróżki “wróżyły” inaczej. Inne były pytania, inne były też zmagania dnia codziennego. Kiedyś wróżba niejednokrotnie była wykonywana raz na całe życie. W obecnych czasach pęd, tempo życia, zmiany, którym podlegamy codziennie, sprawiają, że często czujemy się bezradni, przytłoczeni, potrzebujemy porady duchowej i wtedy – udajemy się do wróżki.

Wróżka jest wsparciem ale również i głosem rozsądku

Zdecydowanie czasami wróżka jest w stanie powiedzieć Ci to, czego nikt inny wcześniej nie powiedział. Tarot to narzędzie, które dokonuje analizy nie tylko Twojej sytuacji życiowe ale również i Twojego postępowania, zachowania i myśli. Tarot odkrywa tajemnice a wróżka nadaje im treść, nazywa rzeczy po imieniu – często może być to dla Ciebie niewygodne, ale też i bardzo potrzebne, bo w końcu po to szukasz rady i wskazówki, prawda?

Potrzebujesz pomocy wróżki? Napisz do mnie, postaram się pomóc!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *