Wróżby – FAQ

DARMOWA WRÓŻBA?

Przykro mi, ale niestety nie ma takiej opcji. Tarot to moja pasja, w którą zainwestowałam bardzo wiele czasu i pieniędzy. Darmowe wróżby zaburzają energetykę i zgodnie z powiedzeniem: “albo zapłacisz losowi albo wróżce”, uważam, że wróżce wychodzi taniej.

WRÓŻBA DLA KOBIET W CIĄŻY?

Nie, z uwagi na to, że kobieta w ciąży ma szczególną, wrażliwą energetykę. Niekorzystna wróżba może wpłynąć niekorzystnie zarówno na matkę jak i dziecko, a wiemy, że nie wszystkie wróżby są pozytywne i takie jak byśmy tego chcieli.

JAK DŁUGO CZEKAM NA ODPOWIEDŹ?

Po otrzymaniu wpłaty wróżba jest przygotowywana w czasie około 24 h a czasami jest dostępna już tego samego dnia.

CZY MOJE PYTANIE JEST PRYWATNE?

Tak, zapewniam Ci pełną dyskrecje i prywatność. Pytania zadawane indywidualnie zawsze mają odpowiedź w oddzielnym mailu wraz z linkiem, który dostępny jest tylko dla Ciebie.

Z JAKICH KART WRÓŻĘ

Posiadam pokaźną kolekcję ponad 80 talii tarota, dodatkowo karty klasyczne, cygańskie, lenormand, kipper oraz karty wyroczni. Sama decyduje jakiego systemu użyje do sporządzenia wróżby dla Ciebie. Każda wróżba to kilka rozkładów i najczęściej kilka systemów wróżebnych.

WRÓŻBA NA OSOBY TRZECIE?

Nie, nie odpowiadam na pytania o osoby trzecie (czyli: czy sąsiadka zdradza sąsiada, czy koleżanka z pracy ma romans, czy mój znajomy zerwie ze swoją dziewczyną…)